Rozwiń menu
Zwiń menu
Jak kupować
Krok 1

Wybierz interesujący Ciebie sprzęt z naszej oferty.

Krok 2

Postępuj zgodnie z informacjami na stronie.

Krok 3

Masz do wyboru kilka opcji związanych z płatnością i dostawą. Dokonaj wyboru i zaakceptuj wszystkie wymagane "kwadraty "kliknięciem myszki .

Krok 4

Czekasz na sprzęt - maksymalnie 2 dni robocze (soboty, niedziele i święta nie są dniami roboczymi). Przy odbiorze płacisz kwotę podaną w mailu kartą lub gotówką.

Masz też możliwość zakupu poprzez płatności: Google Pay, Apple Pay, Blik, Visa, Mastercard, VPay, Maestro, przelewy online i tradycyjne, Limit P24Now, raty i odroczone płatności: Alior i mBank wybierając w procesie zakupu formę płatności Przelewy24.

Masz możliwość sprawdzenia i przetestowania sprzętu w ciągu 14 dni. Każda paczka przechodzi tzw. SECURITY CHECK co oznacza, że została sprawdzona zawartość paczki przy kurierze podczas wysyłki z punktu nadania.

W przypadku rezygnacji klient ma 14 dni na zwrot sprzętu.

Wystawiam faktury, paragony fiskalne i inne potwierdzenia zakupu na życzenie klienta.

W przypadku naruszenia plomb gwarancyjnych klient traci gwarancję oraz możliwość zwrotu sprzętu.

Koszty wysyłki i sposób płatności:

- Polska i Europa - 0 zł (gratis), płatność przy odbiorze kartą/ gotówką lub Google Pay, Apple Pay, Blik, Visa, Mastercard, VPay, Maestro, przelewy online i tradycyjne, Limit P24Now, raty i odroczone płatności: Alior i mBank.

pozostałe kontynenty - proszę o kontakt mailowy: laptopami@wp.pl  

Przelicznik: 1 Euro (Eur) to 4,4 PLN (złoty = zł).

Towary i ceny zaprezentowane na tej stronie internetowej stanowią informację handlową i nie mogą być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust. 1, i następnych, Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie.

Laptopami.pl