Rozwiń menu
Zwiń menu
O firmie

Drodzy Państwo,

na bazie moich wieloletnich doświadczeń zamieszczam na stronie kwintesencję tego co jest i będzie najlepsze w jednej z gałęzi szeroko rozumianej informatyki - sprzęcie komputerowym. Ta strona zawiera sprzęt o: najwyższej jakości, najlepszych parametrach, z nowymi podzespołami i najdłuższą gwarancją. Jest to sprzęt o doskonałej relacji jakości-właściwości do ceny. Oferta będzie się stopniowo poszerzać. Nie nastawiam się na ilość sprzedawanego sprzętu tylko na jego jakość i długotrwałe działanie. Konsumpcja bowiem nie jest celem samym w sobie tylko elementem rzeczywistości którą wspólnie kreujemy jako ludzie. Moim celem jest radość i satysfakcja z posiadania dobrego sprzętu przez wiele lat oraz znaczna oszczędność czasu moich klientów.

Klientom spoza miejsc w których działam, proponuję dostawę towaru przez firmę kurierską bądź firmę świadczącą usługi pocztowe. Płatność przy odbiorze z możliwością sprawdzenia sprzętu w ciągu 14 dni.

Wysyłka sprzętu na terenie Polski gratis, natomiast do krajów Unii Europejskiej, Ukrainy, Turcji, Indii i Azji oraz RPA koszt wysyłki w zakładce "jak kupować".

Towary i ceny zaprezentowane na tej stronie internetowej stanowią informację handlową i nie mogą być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust. 1, i następnych, Kodeksu Cywilnego.

Serdecznie zapraszam

Laptopami.pl

laptopy nowe, laptopy powystawowe i laptopy poleasingowe w idealnym stanie