Rozwiń menu
Zwiń menu
O firmie

Drodzy Państwo,

na bazie moich wieloletnich doświadczeń zamieszczam na stronie kwintesencję tego co jest i będzie najlepsze w jednej z gałęzi szeroko rozumianej informatyki - sprzęcie komputerowym.

Ta strona zawiera sprzęt o: najwyższej jakości, najlepszych parametrach, z nowymi podzespołami i najdłuższą gwarancją. Jest to sprzęt o doskonałej relacji jakości-właściwości do ceny.

Oferta będzie się stopniowo poszerzać. Moim celem jest radość i satysfakcja z posiadania dobrego, trwałego sprzętu przez wiele lat oraz znaczna oszczędność czasu i środków finansowych moich Klientów.

Proponuję dostawę sprzętu przez firmę kurierską bezpośrednio pod wskazany adres lub  odbiór sprzętu w jednym z ponad 15000 punktów na terenie Polski z możliwością bezpłatnego sprawdzenia sprzętu w ciągu 14 dni.

Firma kładzie nacisk na ochronę środowiska optymalizując procesy kosztowe do minimum aby zapewnić najwyższą jakość usług i sprzętu dla swoich Klientów na całym świecie.

Możliwość zakupu i płatność przy odbiorze kartą lub gotówką oraz poprzez płatności: Google Pay, Apple Pay, Blik, Visa, Mastercard, VPay, Maestro, przelewy online i tradycyjne, Limit P24Now, raty i odroczone płatności: Alior i mBank dzięki operatorowi płatności Przelewy24.

Wysyłka sprzętu na terenie Polski i Europy gratis. Obsługa pozostałych kontynentów proszę o kontakt mailowy: laptopami@wp.pl

Towary i ceny zaprezentowane na tej stronie internetowej stanowią informację handlową i nie mogą być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust. 1, i następnych, Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie.

Serdecznie zapraszam

Laptopami.pl

laptopy nowe, laptopy powystawowe i laptopy poleasingowe w idealnym stanie