Rozwiń menu
Zwiń menu
Szczegóły

ESET

ESET NOD 32 Antywirus dla Laptopami.pl


CENA: 200 zł 100 zł
Stan magazynowy:
Dostępny.
-
+

Link do produktu skopiowano.

Dostawa zawsze gratis!

Po dłuższej nieaktywności na stronie należy ją przeładować.

Strona wykorzystuje pliki Cookies. Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę Cookies lub ich nie obsługuje. Nie będzie można w pełni korzystać z możliwości tej witryny

Dostawa zawsze gratis!


Nasze laptopy nowe, laptopy poleasingowe i laptopy powystawowe z najdłuższą gwarancją na rynku to idealny wybór jeśli szukacie czegoś w dobrej jakości i niedrogiego. Sprzęt jest sprawdzony i przygotowany przed wysyłką przez naszych ekspertów. Dowóz gratis z płatnością przy odbiorze kartą lub gotówką na terenie całego kraju. Masz 14 dni na przetestowanie sprzętu bez konsekwencji. Najważniejsza jest gwarancja do drzwi na terenie całej Polski (door to door). Możesz też odebrać sprzęt osobiście we wszystkich większych miastach, min. Warszawa, Kraków, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski. Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość - laptopami.pl - laptopy nowe, laptopy poleasingowe, laptopy powystawowe z najdłuższą gwarancją na rynku.

Dodatkowy opis:
Antywirus i antyspyware Zapewnia proaktywną ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, zarówno znanymi, jak również nowymi,

dotąd nierozpoznanymi. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery innych użytkowników.

Antyphishing Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www, podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).


Zaawansowane uczenie maszynowe NOWA WERSJA Oprogramowanie ESET wykorzystuje podczas swojego działania tzw. uczenie maszynowe (zarówno podczas
analizy w chmurze, jak i na komputerze użytkownika). Dzięki temu program potrafi wykryć zaawansowane i niezidentyfikowane do tej pory wirusy, robiąc to bez wpływu na wydajność chronionego komputera.


Blokada programów typu exploit Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia
ransomware. Chroni przed atakami wykorzystującymi luki m.in. w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz oprogramowaniu Java.


Zaawansowany skaner pamięci Rozbudowuje dotychczasową ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.

Ochrona oparta na chmurze Przyśpiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików. Listy te powstają na bazie opartego na chmurze systemu reputacyjnego ESET Live Grid, budowanego dzięki informacjom dostarczanym przez użytkowników produktów ESET. Umożliwia natychmiastowe reagowanie
i ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.


Skanowanie podczas pobierania plików Skraca czas skanowania określonych typów plików - takich jak archiwa - poprzez realizację tego procesu już w trakcie pobierania ich z sieci.

Skanowanie podczas bezczynności Przesuwa czas rozpoczęcia dokładnego skanowania komputera na moment, w którym użytkownik z niego nie korzysta. Wykrywa uśpione i ukryte na dysku zagrożenia, zanim zostaną one przez przypadek aktywowane.


Kontrola dostępu do urządzeń Automatycznie skanuje wszystkie nośniki wymienne i zapobiega próbom kopiowania Twoich prywatnych danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych.

System zapobiegania włamaniom działający na hoście (HIPS)
Pozwala skutecznie kontrolować działanie poszczególnych aplikacji i chroni najważniejsze elementy systemu.Umożliwia ustalenie restrykcyjnych reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów oraz aplikacji w celu precyzyjnej konfiguracji poziomu zapewnianej ochrony.

Ochrona przed zagrożeniami bazującymi na skryptach
Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty, które próbują wykorzystać Windows PowerShell – narzędzie, dzięki któremu możliwe jest m.in. zarządzanie systemem Windows. Wykrywa również złośliwe skrypty Java, które mogą infekować system poprzez przeglądarkę internetową (ochrona dla przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer i Microsoft Edge).


Ochrona przed ransomware Blokuje zagrożenia typu ransomware, które szyfrują prywatne dane, a następnie żądają okupu za ich
odblokowanie.

Skaner UEFI Chroni przed zagrożeniami, które aktywują się jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows i które potrafią przetrwać nawet ponowną instalację systemu operacyjnego.

Wyjątkowa lekkość Utrzymuje wysoką wydajność chronionego komputera i wydłuża czas działania jego podzespołów niezauważalnie nawet na komputerach ze starszymi systemami operacyjnymi. Dzięki wyjątkowo aktualizacjom silnika detekcji zachowuje przepustowość łącza internetowego.

Tryb gier ESET Internet Security automatycznie przełącza się w tryb dyskretny w chwili uruchomienia działającej w trybie pełnoekranowym. Wyłącza wyświetlanie wyskakujących okien, monitów informacji o aktualizacjach, by zachować pełną wydajność maszyny i nie przeszkadzać Ci w rozrywce

Dodatkowe wsparcie dla laptopów Oszczędza baterie w laptopie, odsuwając w czasie aktualizowania silnika detekcji oraz wstrzymując skanowania dysków do momentu ponownego podłączenia komputera do zasilania sieciowego.

Menedżer licencji Pozwala przeglądać i zarządzać posiadanymi licencjami ESET poprzez portal my.eset.com.

Wygodne aktualizacje programu Korzystaj z nowych technologii zabezpieczających
automatycznym aktualizacjom.


Ustawienia dla zaawansowanych użytkowników Pozwala szczegółowo skonfigurować
określenie czasu przeznaczonego na skanowanych plików.
ESET SysInspector® Narzędzie diagnostyczne pozwalające
systemie operacyjnym. Raport ten i zgodności. Raport zabezpieczeń Za pomocą raportów zabezpieczeń zainfekowanych wiadomości e-mail

Bezpłatna pomoc techniczna w języku polskim Każdy posiadacz aktywnej licencji
świadczonej w języku polskim.